Loading...

AMS Concert Event Marketing.

Kilka słów o tym, czym się zajmujemy

18 lat działalności w branży eventowej pozwala nam dokładnie wsłuchać się w potrzeby i oczekiwania klienta i zaproponować skuteczne rozwiązania aby planowane wydarzenie odniosło zamierzony skutek. Z powodzeniem realizujemy takie wydarzenia jak: - konferencje - wydarzenia okolicznościowe - imprezy tematyczne. Zapraszamy.
Wiele naszych eventów ma charakter promocyjny, prosprzedażowy. Oprócz typowych i standardowych imprez promocyjnych, z wykorzystaniem hostess, konferansjera itp., wprowadzamy eventy promocyjne o charakterze ambientowym. Ambient to wszelkie formy marketingu niestandardowego, jednorazowe działania łączące ATL i BTL. W naszych realizacjach wykorzystujemy najnowsze trendy – interaktywność z otoczeniem i uczestnikami, nowe technologie (bluetooth), Ipady, serwisy społecznościowe, newsletter.
Od 2014 roku zostaliśmy partnerem biznesowym AMAZON w Polsce i w Europie. Dostarczamy pełną gamę produktów i usług z zakresu gadżetów i upominków firmowych reklamowych. Współpraca z tak wymagającym klientem sprawiła, że jakość oferowanych przez nas usług i produktów jest najwyższa z możliwych przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej dla klienta ceny. Zapraszamy do współpracy.

Zdaniem klientów - REFERENCJE

Zadzwoń
607 920 429
Adres
Czechowicka 3, 71-042 Szczecin
Napisz do nas
MAPA Scroll Up
 Previous  All works Next